"Homeopatia w ogrodzie - ZODIS"

szcz


Prowadzimy produkcję i sprzedaż naturalnych, bo homeopatycznych, środków profilaktycznych i wspomagających zdrowie roślin uprawnych, ozdobnych i sadowniczych. Nie ma to nic wspólnego z wszechobecną „chemią”, jest działaniem regulującym i przywracającym żywotność ekosystemu, przez co ogranicza liczbę szkodników i wzmacnia konstytucję roślin. A przy tym jest proste i bezpieczne w użyciu. To propozycja dla otwartych i świadomych ludzi, chcących prowadzić swe ogrody zgodnie z rytmami Natury. W bieżącym roku dostępne są trzy produkty, w przyszłym kilka dodatkowych.

Więcej na www.zodis.pl

O nas:

Jesteśmy pionierami tylko w Polsce (nie licząc biodynamików steinerowskich). Homeopatię wobec roślin stosuje się od dawna, jednak po ostatnich dwóch, trzech dekadach, kiedy to rolnictwo popadło w błędne koło chemizacji, homeopatia jest szczególnie pożądana, jako metoda naturalna i znacznie przewyższająca skutecznością zabiegi tradycyjnego rolnictwa ekologicznego. Zaczęliśmy w tym roku. Mamy zamiar systematycznie docierać do właścicieli ogrodów przydomowych i działkowych przez reklamy prasowe czy obecność na targach. Na szczęście wiele osób bez oporów podpisuje się pod naszym hasłem „uprawa bez chemii jest możliwa.

Chociaż nie posiadamy wielkich funduszy, to mamy głębokie przekonanie o potrzebie istnienia tej drogi, choćby po to, aby chętni mogli wyjść z błędnego koła uzależnienia od „chemii” i dojść do upraw prawdziwie ekologicznych. Rola takich ogrodników jest nie do przecenienia.
Wyszukaj

Polecamy