Terapie naturalne, praca z ciałem


obrazek


Nazywam się Luiza Szumiło od wielu lat zajmuję się prowadzeniem różnych form terapii, prowadzących do rozwoju samoświadomości, polepszenia stanu zdrowia, jakości funkcjonowania, uwolnienia napięć, blokad i ograniczeń.
Obszarem, na którym pracuję jest ciało i organizm ludzki. Ich stymulowanie, równoważenie, odblokowywanie dokonuje wielu korzystnych zmian we wszystkich obszarach ludzkiego funkcjonowania, pogłębia proces zrozumienia siebie, własnych decyzji, momentu w którym człowiek się znajduje, rozwija zdolności, intuicję, daje radość życia.

Proponuję zajęcia indywidualne i grupowe:

Grupowe:

RELAKSACJA
Treningi relaksacyjne oparte na wizualizacji, treningu autogennym, rozluźnianiu napięć w mięśniach i stawach, pracy z oddechem, automasażu. Głęboko relaksują, zwiększają kontakt z własnym ciałem, z jego potrzebami, dają poczucie bycia w ciele, oparcia się we własnym ciele. Odblokowują napięcia, pobudzają przepływ energii w organizmie, przeciwdziałają stanom depresji, lękom itp.

TANIEC HULA
Taniec hula to dusza Hawajów wyrażona ruchem, to taniec pełen harmonii i mocy. Każdy taniec to opowieść, które niesie ze sobą jakąś uniwersalną prawdę, jakieś przesłanie. Na zajęciach będziemy uczyć się tańców, pracować nad rozluźnieniem napięć w mięśniach i stawach oraz doświadczać hawajskiej kultury i filozofii życia. Spotkania odbywać się będą w hawajskim duchu Aloha.

TERAPIA RUCHEM i TAŃCEM
Bardzo różne zajęcia w zależności od rodzaju grupy i tematu który poruszamy. Poprzez ruch i taniec pracujemy nad skontaktowaniem się z własnym wnętrzem, różnymi aspektami życia, uwalniamy tkwiące w nas blokady i ograniczenia. Odkrywamy moc i radość życia.

Indywidualne:

TERAPIA INDIAN HOPI
Przyjemne, relaksacyjne zabiegi konchowania lub świecowania uszu metodą Indian Hopi. Usuwają delikatnie nadmiar woskowiny, polecane przy podrażnieniach uszu i zatok, katarze, bólu gardła, szumach usznych, uwalniają od bóli migrenowych, stresów. Koncha ma działanie znacznie silniejsze od świecy, dlatego osoba robiąca zabieg decyduje czy zrobić terapię konchą, czy zrezygnować na rzecz świecy. Zabieg świecowania uszu trwa około 20 minut, konchowania 40-60 minut. Polega na umieszczeniu zapalonych konch lub świec w kanałach usznych.

REIKI
Zabiegi Reiki, polegają na przywracaniu energii życiowej, stymulują organizm do samozdrowienia, regeneracji, osiągnięcia równowagi i harmonii. Głęboko relaksują i odprężają. Gdy zajdzie potrzeba znakomicie wspierają działanie medycyny akademickiej oraz medycyny niekonwencjonalnej.

MASAŻ LOMI LOMI NUI
Bardzo stary hawajski masaż, wywodzący się ze starej hawajskiej kultury, w której człowieka łączył głęboki związek z naturą jej prawami i zasadami. Masażysta stosuje do niego oliwkę, masuje przedramieniem i masując porusza się w tańcu hula. Lomi lomi nui jest bardzo głębokim masażem, potrafi uwolnić bardzo głębokie napięcia. Daje poczucie dużego relaksu i błogości.

KONTAKT:
Luiza Szumiło
tel. 604 41 77 95
luiza.szumilo@gmail.com
Pracuję w Poznaniu.


Wyszukaj

Polecamy